Громадська рада вимагатиме пояснень

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

21.02.2013 на засіданні громадської ради, яке відбулося в рамках круглого столу, присвяченого міжнародному дню мови, було прийнято рішення, звернутися за роз'ясненнями до в.о.міського голови О.С.Скиби стосовно відкликання звань почесним громадянам Василькова А.Т.Марущаку та А.І.Павленку, а також бажання міськвиконкому утворити іншу громадську раду силами ініціативної групи під головуванням В.І.Харченка, який входить до складу діючої громадської ради від ГО «Союз.Чорнобиль.Україна».

Як ми вже повідомляли раніше, міськвиконком не має наміру погоджувати діючий склад громадської ради, утворенної на установчих зборах 25 січня. Натомість, Скиба виніс на розгляд виконкому утворення нового складу, утворивши ініціативну групу у складі: сина відставного міського голови — Олександра Іващенка, сина начальника УЖКГ — Дмитра Крикунова, голови Васильківської організації УСВА — Олега Швеця, голови ветеранської організації — Олександра Агеєва під головуванням Віктора Харченка.

В.І.Харченко та О.С.Скиба

Громадська рада утворена на установчих зборах 25 січня буде доводити свою легітимність всіма доступними засобами в рамках діючого законодавства.

Громадська рада вимагатиме пояснень: 1 комментарий

  1. Nazar 21.02.2013 at 20:05

    Да скиба — тарифщик , чистий ( пташка що довбить дерево) дят ...л!!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.