Ганьба у спадок...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За повідомленням місцевих сайтів, сьогодні пізно ввечері директор КП «Васильківкомунікаціясервіс» А. Саламатов в грубій формі, використовуючи весь набір нецензурних слів, погрожував І.Гаврилюку фізичною розправою. Аудіозапис розмови додається. Як відомо, на двох директорів комунальних підприємств В. Старікова і В. Панджакідзе, які також дісталися у «спадок» Сабадашу від Іващенка,до прокуратури подані заяви про посадові злочини. Громадскість міста не зрозуміє міського голову, якщо ці одіозні особи в найближчі терміни не будуть зняті з займаних посад...

Ганьба у спадок...: 3 комментария

 1. Nazar 02.09.2013 at 15:38

  Який спадок , коли сабодаж хоче зробити ще 6 комунальних пидпреемств, на ций сесии 6 сентября, так що це брехня, це вже сабодажа команда!!!!!!

 2. Петро І 03.09.2013 at 00:43

  От питання для чого Володимир Іванович хоче наштампувати цих підприємств?

  Явно не для збільшення кількості робочих місць. Як завжди в усіх ннннн-надцяти підприємствах працюватимуть від сили 10-ть осіб, при тому що 9-ть з них «директори» і прибиральниця. А з бюджету кожен місяць буде відриватися великий шмат коштів, які були б потрібні нашому місту! Ну а осідатимуть ці кошти вже не будемо говорити в чиїх кишенях, просто процитую теперешній аналог який замінить нова версія: (Саламатов, Панжакідзе, Марков, Старіков, Ларін, Гурєєв та ін...) Можливо що «нові» будуть ще заповзятіші.

  А можливо що нове, це забуте старе! І ми знову побачимо до болі знайомі обличчя на теренах нашого міста.

  (Маємо те, що маємо — Леонід Кравчук)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.