В Сумській області «регіонали» турбуються про чистоту своїх рядів...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У м.Конотоп, Сумської області за службову діяльність, яка не сумісна з посадою міського голови місцева організація Партії регіонів позбавила членства в партії мера міста Василя Дзеда.

При чому, політсила оприлюднила це рішення в ЗМІ.

Зовсім протилежна ситуація у Київській області. Так у місті Василькові щодо тепер вже колишнього Васильківського міського голови за зловживання службовим становищем було порушено дві кримінальні справи, а багаточисельні скандали за його участю та участю його оточення, в т.ч. і «терористичний скандал» відомі на всю Україну.

Проте, громадськості міста до цього часу невідомо чи припинено членство колишнього мера в партії влади.

Голова міської організації Партії регіонів В.Сабадаш на всі запити банально відмовчується. Мовчить з цього приводу і облане керівництво ПР.

В Сумській області «регіонали» турбуються про чистоту своїх рядів...: 3 комментария

  1. Nazar 17.03.2013 at 09:21

    Що , може зробити сабодаж разом з присяжнюком , як що вони питаюця видмазати иващенка вид криминальнои видповидальности, за розкрадання миста василькова, та за хабари, рука, руку миет , а кум кума спасает , щоб не посадили!!!!!!

  2. Сергуня 18.03.2013 at 11:02

    Назаре, скільки Вам Мазепи платять за ці мемуари на форумі?може я теж піду:) тільки, якщо платять нормально:)

  3. Небайдужий 18.03.2013 at 18:14

    Сергуня (Крикуняша), невже так вам Мазепи поперек горла стоять, так як і Боровик, що ви про них так часто згадуєте. Чи просто у вас образа, що вам не дають красти?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.