В районі дестабілізація?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як відомо, позачергова сесія райради, яка мала відбутись вчора, зірвана. На неї не з"явились більшість депутатів. Припускаємо, що це могло бути пов"язано з гучним затриманням депутата райради Р.Лонського під час отримання хабара. Важливо знати, депутати від яких політичних сил проігнорували позачергову сесію. тоді можна зробити якісь висновки. Проте вже сьогодні можна сказати, що ця подія аж ніяк не сприяє суспільно-політичній ситуації у районі, особливо під час нинішньої виборчої компанії...

В районі дестабілізація?.: 6 комментариев

 1. Олег 27.10.2013 at 20:32

  Кстати по поводу хабаря. Ни на одном интернет ресурсе обласного и всеукраинского значения об этом хабаре ничего нет. Прес-службы правоохранительных органов тоже молчат. Информация только по видео снятом Гаврилюком.

  Может ребята из УБОПА просто хотят денег снять тихо. Сейчас договорятся с патроном Лонского и все. А Вы админ шумите. Не надо. Не мешайте органам зарабатывать (пардон работать).

  А выводы уже можно делать. У нас в городе все хорошо. Сессия состоялась. А в районе может хлопцы ждут атамана с золотым запасом, а может контора на кануне большого шухера и скоро разбежится на все четыре стороны.

 2. Nazar 28.10.2013 at 10:43

  Не , не разбегутся ждут правидника крикуняшу, может отмажет лонского если патрон прикажет, ......... замазал же, ой пардон отмазал, скажу проще .......!!!!!!!!!!!!

  • Олег 28.10.2013 at 19:53

   Не надо пиарить Крикунова. Кому надо, знает и так. А за Лонского пока не платили. Так, что пусть хлопцы разбегаются.

 3. Група ВТМ 28.10.2013 at 20:31

  Олегу а Ви самокритичні ми так Вас і зауважаєм.

 4. Олег 28.10.2013 at 23:28

  Ну что ж, попробуйте.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.