В очікуванні «Профісіонала»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На спільній нараді постійних депутатських комісій, яка відбулася 14.03.2013, в.о.міського голови Скиба О.С. на запитання депутатів міської ради стосовно ймовірного призначення першого заступника, яке очікується на найближчій сесії 22.03.2013 відповів (пряма мова): «То слухів не буде! Це буде… е … Профісіонал!»

Кого саме мав на увазі Скиба, сказати важко. Однак, факт написання заяв про звільнення у виконкомі  підтверджений кількома його співробітниками.

Чому ж тоді важливі кадрові призначення тримаються під грифом таємності і прізвища кандидатів не називають не те, що громаді, а навіть і депутатам міської ради?

Громада Василькова вже звикла до оперування чутками та домислами, які замість офіційної інформації виконком звик подавати. Тут можна пригадати такі факти приховування дійсного стану справ, як подання начальниками окремих КП неправдивої інформації своїм підлеглим про те, що звільнений міський голова все ще має вплив на адміністрацію та депутатський корпус міськради і за допомогою судів поновиться на посаді.

Також сайт Васильківської міськради до цього часу вводить в оману мешканців Василькова, подаючи під заголовком «Васильківський міський голова» фотографію особи, яка за зовнішністю дуже схожа на відставного мера Іващенка. І це при тому, що були оприлюдненні заява про його звільнення, відповідне рішення міської ради та клопотання перед ВРУ тодішнього секретаря міськради Т.А.Гладкової про необхідність проведення  дочергових виборів міського голови.

Більше того, комітетом ВРУ з питань державного будівництва та місцевого самоврядування зареєстрований проект постанови №1201-69 від 08.01.2013 «Про призначення позачергових виборів Васильківського міського голови (м.Васильків, Київської області)».

Оскільки, мають місце подібні випадки приховування і не надання правдивої інформації про важливі для життєдіяльності міста питання, громада має втрутитись у такі ганебні процеси, інструментом виконання яких є О.Скиба, вимагати від виконкому і депутатів публічного розгляду та адекватного голосування за затвердження заступників міського голови.

Хто саме вирішуватиме долю міста до того часу, коли відбудуться позачергові вибори, стане відомим зовсім скоро.

Однак, допоки Скиба намагається зберігати інтригу і з цією метою натякає на причетність голови КОДА до епідемії звільнень у виконкомі,  громада та депутати знаходяться в очікуванні таємного «Профісіонала».

Васильків же зустрічає весну результатами недбалого керування адміністрації Іващенка, який зі своїми частими кадровими змінами та корупційними оборудками залишив від міста лише «чорну діру» та «кістку без м'яса».

В очікуванні «Профісіонала»: 7 комментариев

 1. Сергійко 15.03.2013 at 21:27

  «Професіонал» по рішенню яких питань цікаво знати?

  А то може з тих серед которих все по-чесному?

 2. СВАТ 16.03.2013 at 09:08

  Вот здесь можно почитать что «пофессионал» Иващенко сделал с ВАСИЛЬКОВОМ!!!

  www.vasilkov.com.ua/index...16&Itemid=45

 3. Nazar 17.03.2013 at 09:27

  Тепер поминяють на професионалив ( замив сабодажа) чи тих кого прислав присяжнюк, яки розкрали район, а тепер добють мисто, сабадаж дасть лучших, щоб вони и дали не дали куму иващенко умерти з голоду, а разом из скибою исправно носили , кум же всетаки!!!!

  • ПроффесорОлежка 18.03.2013 at 10:49

   Не, у нас мазэпы умирают с голоду. Нада их на замов атправлять!

 4. ВЕКТОР 18.03.2013 at 09:55

  Вот они «ПРОФЕССИОНАЛІ» все в ОДНОЙ КУЧЕ! ВЫБИРАЙТЕ s020.radikal.ru/i705/1303/c0/443c76c97c67.jpg

 5. Небайдужий 18.03.2013 at 18:15

  Дякую Вуктор, подивився фотку, шо не рожа то Серожа. А Серожа мер, бандітська рожа!

 6. ВЕКТОР 19.03.2013 at 09:21

  Сегодня стали известны «ПРОФФЕСИОНАЛЫ» ! Вместо замов «слитых» Ивахой будут занимать должностя замов КОРБЕЦКИЙ-экономика,Погорелый и Лупич! ФИО остальных в стадии "разработки!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.