В Київоблраді кадрові зміни

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Згідно з Постановою ТВК депутатами від обласних організацій політичних партій визнано: Сергія Дешка та Віту Єзапенко (Партія регіонів), Ольгу Манько та Сергія Будюка (Політична партія «Фронт Змін), Романа Ганжу ( Політична партія «УДАР) і Валентину Стрілько (Політична партія «Сильна Україна»), а також п’ятеро представників Всеукраїнського об'єднання «Свобода» – Любов Соцьку, Юрія Ноєвого, Олега Бондарчука, Сергія Калішука та Олександра Колісниченка.

За поданням Олега Велікіна (депутат Київоблради від УДАРу і голова фракції УДАР в Київоблраді) змінено голову комісії Київоблради з питаня законності, правопорядку та боротьби з корупцією. Раніше її очолював Леонід Сіваков, який не зміг запобігти голосуванню членів фракції УДАР у Васильківській міськраді за обрання секретарем Скиби О.С.

Тепер комісію очолить інший «ударівець» — Крейнін Дмитро Олександрович.

В Київоблраді кадрові зміни: 3 комментария

 1. Андрей Саламатов 01.03.2013 at 18:25

  А що, голова комісії Київоблради з питаня законності, правопорядку та боротьби з корупцією, яку очолював Леонід Сіваков повинен був, а бо мав право, запобігти голосуванню членів фракції УДАР у Васильківській міськраді за обрання секретарем Скиби О.С.

  Что же за бред вы пишете Анатолий Павлович???

  Или это за вас постарались, бесы: Бирюков, Сергиенко и Гаврилюк, на деньги Борщаговских пацанов?

 2. Игорь Гаврилюк 01.03.2013 at 20:13

  Андрей Борисович,ЧАСОМ НЕ ХВОРЬ С ВАМИ ПРИКЛЮЧИЛАСЬ? ЗАПАМЯТОВАЛИ, КАК ВЧЕРА ПИСАЛИ О ТОМ,ЧТО БОРОВИК ВЕДЁТ ПРАВИЛЬНЫЙ ДИАЛОГ С ВЛАСТЬЮ?!

  Саламатов Андрей

  сообщение 11.10.2011, 22:41

  Сообщение #102

  Флудер

  *******

  Группа: Пользователи

  Сообщений: 6 296

  Регистрация: 13.2.2010

  Из: Васильков

  Пользователь №: 60 754

  ICQ: 316

  Було б дійсно цікаво та корисно для міста щоб всі місцеві чиновники, політики, громадські діячі були активними учасниками відкритих онлайн інтернет дискуй. Але у нас один проплачений провокатор може зруйнувати всі позитивні напрацювання. Кожну тему намагаються заповнити інформаційним лайном, щоб відбити у нормальної людини бажання читати думки інших та ділитися своїм бачення тої чи іншої проблеми. Але я все ж вважаю, що ми рухаємося у вірному напрямку.

  Считаю что А.П.Боровик ведёт правильный диалог с властью...

  Два питання Сабадашу В.І

  — Чому не зважаючи на декілька сумнозвісних політичних та корупційних скандалів за участю С. Іващенка останній не виключений із рядів ВМО Партії регіонів?

  — Чи буде Сабадаш В.І. як голова ВМО Партії регіонів відкликати із Васильківської міської виборчої комісії В. Зателепу, затриманого СБУ за підозрою в скоєнні злочину проти держави?

  Про отриману відповідь від Сабадаша ми обов'язково повідомимовиборців міста Василькова.

 3. Лява 07.03.2013 at 13:00

  Соцька депутат????? і ви, шановні, васильківські опозиціонери будете казати, що якийсь вор незаслужено сидить в кріслі?!?! так ось хто-хто, але посаду депутата люба соцька отримала точно несправедливо... кинувши у Василькові стількох людей, як у бізнесі, так і в справах партійних! злодійка знайшла «кришу»... буде тепер де червоним плащем маячити... який там лозунг у ВО Свободи «Героям слава»?!?!?! ну ну...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.