«Вільний мікрофон»?.. Іващенка?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В газеті «Тисячолітній Васильків» від 19 липня ц.р. повідомляється, що колектив редакції газети разом із васильківською міською ГО «Захист прав споживачів» започатковують проект «Вільний мікрофон». Як заявили засновники, метою проекту є створення сприятливих умов для того, аби жителі нашого міста мали можливість скористатися своїм правом на вільне вираження поглядів та переконань. Нагадаємо, що газетою керує С. Яценко, а «Захистом прав...» В.Панджакідзе. Обидва активні прихильники відставного мера Іващенка. Пропонуємо васильківцям, у яких відібрали землю, або яким Іващенко разом із Скибою відмовили її надати «тому що немає Генплану»  приходити щочетверга від 17 до 19 години до парку воїнів — афганців і говорити «слово правди» у «Вільний мікрофон».

«Вільний мікрофон»?.. Іващенка?.: 2 комментария

  1. кума 23.07.2013 at 20:58

    Цю тему Іващенку потрібно було започатковувати при своєму керівництві. Багато чого цікавого про себе почув би. На мою думку тема створена для того, щоб обливати брудом Сабадаша.

  2. Иван Борислав 24.07.2013 at 07:07

    А какой смысл подходить к микрофону если Паджакидзе-Яиценко всё равно не опубликуют,то что народ скажет об Иващенку!

    Пажакидзе,Яйценюку и «Тисячилетнему Васюку» платит Иващенко с те ,что бы гадить на Сабадаша!

    Если нового мэра это устраивает пусть дальше с Иващенко «перетерает» исогласовывает все вопросы!!!эИвахщенко ,что бы лишниё раз показать кто в Василькове хазяин в наглую вламывается в кабинет Сабадаша ,а в исполком ездит ,как на работу...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.