Відповідь Скиби Марущаку стосовно утворення Громадської ради

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Такою була відповідь «боліварського» заколотника Скиби голові громадської ради А.Т.Марущаку стосовно його звернень з приводу відмови виконавчого комітету затвердити і визнати склад громадської ради. утвореної 25 січня 2013 року.

Зокрема, у відповіді вказано про оприлюднення на офіційному сайті Васильківської міськради рішення виконкому «Про утворення громадської ради при виконавчому комітеті Васильківської міської ради» від 15.02.2013.

Ми не знаємо достеменно, чи є  сайт vasylkivrada.gov.ua офіційним інформаційним органом Васильківської міськради, але даного рішення на ньому ми чомусь не знайшли. Зате в сайдбарі, під назвою «Васильківський міський голова» розміщена фотографія чоловіка, дуже схожого на відставного міського голову Сергія Іващенка з його біографічною довідкою.

2

Відповідь Скиби Марущаку стосовно утворення Громадської ради: 7 комментариев

 1. Андрей Саламатов 21.02.2013 at 00:43

  По крайней мере Александр Сергеевич честно и конкретно расставил все точки над «і»...

 2. Игорь Гаврилюк 21.02.2013 at 10:54

  Вот здесь можно посмотреть и послушать,зачем Скибу протащили в секретари. ОТВЕТ СКИБІ... www.youtube.com/watch?v=jJN7306bIlc

 3. vnp 21.02.2013 at 12:43

  Можливо в нашій раді юристи почнуть читати закони.

  Хоча б для початку ЗУ «Про центральні органи виконавчої влади»

  Коли виконком міської ради став – центральним органом виконавчої ради?

  • vnp 21.02.2013 at 13:59

   Можливо в нашій раді юристи почнуть читати закони.

   Хоча б для початку ЗУ «Про центральні органи виконавчої влади»

   Коли виконком міської ради став – центральним органом виконавчої влади?

   Виправив.

  • Андрей Саламатов 22.02.2013 at 06:07

   З моменту оприлюднення выдповідного закону...

   • vnp 22.02.2013 at 12:19

    «Дуже розумному»

    Рішення виконкому «Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадського ради при виконавчому комітеті Васильківської міської ради» вже не відповідає вимогам чинного законодавства, адже в постанові КМУ № 996 від 03.11.2011 зазначено: «п. 5. Рекомендувати органам місцевого самоврядування під час проведення консультацій з громадськістю та утворення громадських рад при органах місцевого самоврядування керуватися затвердженими цією постановою Порядком і Типовим положенням.

    Відповідно до ст.10 ЗУ «Про місцеве самоврядування» сільські, селищні, міські ради є органами місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, цим та іншими законами.

    А виконавчі органи рад — органи, які відповідно до Конституції України та цього Закону створюються сільськими, селищними, міськими, районними в містах (у разі їх створення) радами для здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування у межах, визначених цим та іншими законами.

    З огляду на вказане, громадська рада створюється при органах місцевого самоврядування (тобто міській раді), а не при виконавчому комітеті ради.

 4. Nazar 21.02.2013 at 15:44

  Закон у них один ,у наших юристив ( крикунов , куц , мартинюк) , як побильше вкрасти, та громаду обдурити , тарифи пидняти ,людям, та комунальне майно до красти !!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.