Все пізнається в порівнянні...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А. Боровик: — уже перші результати діяльності В. Сабадаша виразно показали нікчемність Іващенка, як міського голови. Ця обставина стала очевидною для всіх і не потребує додаткових пояснень. Саме ця обставина викликає у прихильників відставного бізнес-мера чи не найбільше роздратування, яке вони вже не в силах приховати. Тому їхня реакція на нашу вчорашню публікацію «Кінець деградації...» не стала для нас дивиною. Після її появи, на адресу нашого сайту і мене особисто було висунуто масу звинувачень, образ і прокльонів.

Нагадаю, що у вказаному матеріалі мова йшла про будівництво котелень, ремонт доріг, підготовку до відновлення роботи басейну «Хвиля» та шляхи подолання недовіри васильківців до місцевої влади.

Що дивує, так це відсутність позитивної інформації про роботу нового міського голови в офіційних ЗМІ — газеті «Життя і слово», сайті міської ради, а також в громадсько-політичній газеті «Тисячолітній Васильків».

Впевнений, що сьогодні місто має всі шанси вибратися із глибокої системної кризи, в яку його заганяли на протязі останніх років. І це завдання не тільки для Сабадаша, а і для кожного, хто бажає нашому спільному дому добра і процвітання. Хотілося б лише,щоб наші особисті амбіції не брали верх над здоровим глуздом...

Все пізнається в порівнянні...: 2 комментария

  1. анонимус 01.08.2013 at 02:59

    Рано сравнивать.

    • карпо 01.08.2013 at 08:59

      Чому рано? У Іващенка також було 100 днів. Треба порівняти, що кожний з них зробив за цей період. І треба робити це не кулуарно, а відкрито, щоб кожний наступний керівник міста знав, що його роботою цікавляться, і все що він зробив на користь місту буде належним чином оцінено людьми.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.