Виконком сам собі обирає громаду, якій хотів би служити

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

25 січня ініціативною групою, яка базувалася на членах громадської ради, що працювала при відставному міському голові С.Г.Іващенку два останніх роки, було скликано громадян міста Василькова, які представляють ті чи інші громадські, спортивні, соціальні та релігійні об’єднання для створення нової громадської ради при виконавчому комітеті.

Українське законодавство та розбудова громадянського суспільства передбачає участь таких рад з правом дорадчого голосу та відвідуваннями засідань виконавчих органів місцевого самоврядування. Робиться це перш за все для того, щоб широка громадськість була вчасно проінформована про прийняті місцевою владою рішення і оперативно реагувала на ті чи інші події, які відбуваються в усіх сферах життєдіяльності на території відповідної ради.

Зазвичай виконавчі органи влади не чинять жодних перепон існуванню громадських рад, адже повинні самі бути зацікавленні у відкритій співпраці та зворотньому зв’язку з громадою.

Але влада знову виявився такою, яка не здатна нормально сприйняти участь громади у її контролі. Утворену 25 січня громадську раду, до складу якої увійшли 28 мешканців Василькова не сприйняли в обезголовленому виконкомі. Більше того, на момент подачі до розгляду документів місто було втягнуто в гучний скандал зі звільненням з посади секретаря Тетяни Гладкової і обранням 24-ма «боліварськими» заколотниками нового секретаря Васильківської міської ради Олександра Скиби. Тепер вже точно можна назвати цих осіб заколотниками, оскільки на звернення громадськості політична партія УДАР миттєво відреагувала і позбавила членства своїх депутатів у Васильківській міській раді (Корбецького, Тягун та Змаєву), надавши їхнім діям відповідної оцінки, як таким, що дискредитують демократичну платформу партії та ім’я її славнозвісного лідера.

Цей інцидент з «тушками» у міськраді виявився недостатнім для нового секретаря та в.о.міського голови Олександра Скиби. Громадській раді під керівництвом Марущака за неповні три тижні її існування всіляко чинилися перепони у вигляді ненадання приміщення. Правління та члени громадської ради декілька разів проводили свої засідання у вестибюлі Васильківського будинку культури. Секретар громадської ради Валентина Коваленко, не витримавши тиску збоку голови ветеранської організації Агеєва, вимушена була відмовитися від виконання обов’язків і сконцентруватися на громадській роботі в своєму садовому товаристві.

Проте, найбільш ницим та зухвалим вчинком збоку нового секретаря міськради стало винесення пропозиції та прийняття рішення на виконкомі, засідання якого відбулося 15 лютого про скасування звань почесних громадян Василькова – голові громадської ради А.Т.Марущаку та члену правління А.І.Павленку. Опираючись на доповідну записку юного нового керівника юридичного відділу міської ради на ім’я Назарій Валентинович Куць, Скиба дійшов висновку, що старійшини Павленко і Марущак недостойні носити такі звання і запропонував виконкому проголосувати за позбавлення їх цього права.

1

Чесно кажучи, цьому казусу мало хто здивувався. Анатолій Трохимович та Андрій Іванович зі спокійним серцем сприйняли цю брудну витівку залежного Скиби. Дивує інше…

Серед безлічі невирішених проблем, комунальних колапсів та системної господарсько-економічної кризи у Василькові, Скиба та члени виконкому не знаходять собі іншого заняття, як поглумитися над похилого віку людьми за те, що вони створили орган, який не захотів, щоб місто продовжувало своє круте піке у нескінченну прірву кримінально-корупційної вакханалії, яку започаткував Іващенко і продовжує Скиба та «свої» люди, яких можна підмазати «Хлібною сльозою» в «Боліварі».

Як вдалося нам з’ясувати, на цьому «дурні сни» Скиби не закінчилися. Дослухаючись до нашіптувань свого ляльковода Олександра Крикунова та порад молодого юриста Назарія Куця, досвід якого на керівних посадах юридичних відділів та наявності не останнього за статусом у Василькові родича, можна визначити як достатній для ефективного керування та впливу на процеси сорокатисячного міста, «боліварський» секретар міськради дає доручення члену виконкому В.І.Харченку утворити ініціативну групу для створення такої громадської ради, яка б відповідала примхам його нашіптувачів.

куць

Папір терпить все і нашвидкуруч намальована схема побудови власного громадського дорадчого органу виникла сама собою. Отже, ініціативна група у складі:

Олександр Агеєв – голова ветеранської організації та фігурант «зубопротезної справи» про хабар в 190 тисяч гривень;

Олег Швець – голова спілки УСВА;

Олександр Іващенко – син колишнього міського голови;

Дмитро Крикунов – син самі знаєте кого та директор кінотеатру «Дружба»;

Віктор Харченко – член виконкому та голова ГО «Союз.Чорнобиль.Україна»

І все буде так, як каже відомий васильківський перегіпсований класик, по закону!

Про молодих людей, які прагнуть зробити Васильків квітучою столицею демократичних перетворень ми не будемо говорити. Їх прізвища знайомі всім.

Набагато цікавішою є функція Віктора Івановича Харченка – давнього соратника С.Г.Іващенка та О.В.Крикунова. Колись він очолював міську організацію Народного руху України, а Олександр Крикунов відповідав за район. Пізніше у 2010 році, утворюючи Васильківську МВК, Крикунов став її головою по квоті «Нашої України», ввівши туди від партії «Наша Україна» і сина Віктора Івановича – Михайла Харченка – одного із засновників та керівників пріснословного «Вечірнього Василькова». Чим прославились голова Васильківської МВК та підконтрольні йому члени, ми добре пам’ятаємо. Робота їх була спрямована на забезпечення виграшу «регіоналу» Іващенку. Також, Крикунов забезпечив достатній прохідний бал іншому «нашоукраїнцю» В’ячеславу Мартинюку, який не тільки очолив земельну комісію у міськраді, а ще й прославився на всю Європу тим, що під час виборів 28 жовтня 2012 року вкрав 30 тисяч голосів у виборців 94-го округу і залишив його таким, де результат по цей час не встановлено.

Власне кажучи, рішення по громадській раді прийняті і напевне оскарженню не підлягають. Однак, процеси, які відбуваються в виконкомі і поза його стінами схожі на примітивну гру «В Чапаєва» тільки фігурами від шахів.

На поверхні лежать всі наміри, бажання та ницість блюдолизів, які не здатні второпати, що з можновладцями, які не змогли втримати владу своїми менеджерськими здібностями, а натомість впливають підкупом, залякуваннями, фальсифікаціями та обманом, не варто будувати повітряні замки для громади.

Як показує безцінний досвід бурхливого васильківського суспільно-політичного життя, це рано чи пізно закінчується тюремними гратами, втратою репутації, членства в партії та, щонайменше, презирством від оточуючих. І, якщо така громадська рада від Скиби та Харченка на короткому налигачі потрібна трону без царя, яким зараз і до перевиборів залишатиметься місто Васильків, то вартість її буде не більшою, аніж банки шпротів у власному соусі.

Виконком сам собі обирає громаду, якій хотів би служити: 18 комментариев

 1. ВОЛОШКО ИВАН 19.02.2013 at 13:10

  Отже, ініціативна група у складі:

  Олександр Агеєв – голова ветеранської організації та фігурант «зубопротезної справи» про хабар в 190 тисяч гривень;

  Олег Швець – голова спілки УСВА;

  Олександр Іващенко – син колишнього міського голови;

  Дмитро Крикунов – син самі знаєте кого та директор кінотеатру «Дружба»;

  Віктор Харченко – член виконкому та голова ГО «Союз.Чорнобиль.Україна»

  В инициативной» группе не хватает «инициаторов» от ИВАЩЕНКА:

  1.В.Панджакидзе(Защита прав ОТ ИВАХИ)

  2.В. Мартынюк(ПИд-раХУЙ от ИВАХИ)

  3.А. Саломатов(Поборы Громады от ИВАХИ)

 2. Игорь Гаврилюк 19.02.2013 at 13:24

  В.Харченко на сборах Громадьской Рады был избран «ОТ Чернобыльцев» .Он сам подавал документы! ЕСТЬ ВИДЕО.Второй раз решил «ВСТУПИТЬ»?

  ОТ УСВА был избран В.Мелехов(есть видео).Щвец как председатель «ЗАПАМЯТОВАЛ» с подачи Иващенка?!

  Выбор между Мартынюком и Крикуновым пал на последнего??? Может уголовное дело на Крикунова закрыли?

  Панджакидзе и Саламатов не могут вместе представлять экс.мэра,портфели и должностя не поделии.

 3. Nazar 19.02.2013 at 20:35

  О саша иващенко хазяин , бо батько хазяин , привчае сина красти !!!!

 4. Сергійко 19.02.2013 at 21:46

  «,,,,політична партія УДАР миттєво відреагувала і позбавила членства своїх депутатів у Васильківській міській раді (Корбецького, Тягун та Змаєву)»

  Адмін — де ти бачив документ про позбавлення їх депутатства?Ї позбавили членства в «Ударі», а депутати вони дієві!

  • admin 19.02.2013 at 21:49

   То в чому проблема? В тексті ж написано «членства», а не «депутатства». А дієві вони чи не дієві це вже залежатиме від того,як саме громада контролюватиме їх дієвість.

   • Сергійко 19.02.2013 at 22:07

    Так що -налєтай -покупай безхозних депутатів???

    Чув що Боровик вже робив їм «пропозицію»

    • admin 19.02.2013 at 22:25

     Це вже кожен по ситуації орієнтується. Кожен з нас десь, щось, колись чув.

 5. Небайдужий 20.02.2013 at 10:13

  Їх уже давно, «боліварських ковбоїв», скупили Іващенко з Сабадашем, за духмяний хліб, чисту як сльоза оковиту, домашню ковбаску, та деяким депутатам матеріальну допомогу. (500, 1000$) Я не здивуюся, якщо в громадську раду війдуть такі діячі: Саламатов, Паджакідзе, Сабадаш, Іващенко, син Іващенка, син Куця, Мартинюк, Сєргєєв, Нередько, Марков? Маркова-Пекина? син Крикунова, та сам Крикунов... Це воно тільки на бумазі буде називатись «громадська рада», а народ уже давно їх називає просто — бандою.

  • Владислав Марков 20.02.2013 at 10:36

   Нельзя тебе идти в банду, Володя, - убеждает Жеглов Шарапова.

   — Так ведь я ненадолго же, Глеб Егорович! Только подзаработаю немного деньжат и тут же обратно в управление.

  • Брокер 20.02.2013 at 11:52

   корбецький зустрічався з крикуновим та мартинюком в києві , де два фальсифікатори передали мирославу готівку за забезпечення голосами від удару позитивного рішення про призначення скиби . також умовою було призначення корбецького на посаду у міськвиконкомі .

   • ВОЛОШКО ИВАН 20.02.2013 at 15:01

    САВРАНУ НЕ ЗАБЫЛИ ПЕРЕДАТЬ ГОТИВКУ??? МОЖЕТ ОН «БЕРЁТ» ЗЕМЛЁЙ ПОД МАФЫ И МАГАЗИНЫ?..ГДЕ ИСПОВЕДАЯ ИДЕЮ КОММУНИЗМА СПАИВАЕТ ШКОЛЬНИКОВ БРЕНДИ-КОЛОЙ?!!!

    • Сергійко 21.02.2013 at 09:33

     Ага , і пірожками з коноплею закармлює!

     "Может " у вас маячня, га волошко?

    • кумець 21.02.2013 at 09:49

     Саврану уже давно все дали, в том числе и по голове.

  • Олег 20.02.2013 at 20:52

   Завидовать надо молча. Тем более показывать свою страсть к чревоугодию. А то читаю и думаю как у Вас небайдужий текут слюни.

   И колбаску и оковиту... Мелко Небайдужий.

   • карпо 21.02.2013 at 09:47

    Якщо у когось течуть слюни, це природна реакція організму на подразники. Коли людина голодна, в цьому нічого особливого я не вбачаю. А наші депутатики не такі вже й голодні, щоб у них текли слюнки. Подивіться на їхні ... ситі та вгодлвані, та ще й за рахунок міста хочуть збагачуватися.

    А відносно того, що «заздрити треба мовчки», це в Вас говорить рабська ідеологія, яку не одне століття насаджували на нашій землі.

   • Nazar 21.02.2013 at 16:02

    Нечого соби мелко ,за рахунок громади по курортах катаця, та кормити дармоидив депутатив ,наче на свадьбе , в боливаре та ще на дорогу по обичаю з собою по 500 доларив давати , а кому и по 1000 , а як гроши кинчились то иващенко разом з кумом сабодажем ришили скибу — тарифщика поставити замись глатковои, щоб гроши видбити, куди глибше!!!!!!!

  • мешканець в/м 11 21.02.2013 at 17:45

   А що депутатам в міськой раді немає чим займатися, щоб вони і в Раду входили? На двух стільцях всидіти важко, можуть роз"їхатись. Рада повинна бути від громади, яка повинна на Загальних зборах міста обрати кращих та дієвих громадян з досвідом, знати історію свого міста, його потреби для забезпечення життєдіяльності. Це повинно бути зроблено прозоро, надрукуванням в газеті Життя і Слово" запрошення всім громадян міста на Збори, де громада міста може виступити з пропозиціями щодо висунення своїх кандидатів (громадських активістів). Тільки чесним і прозорим шляхом треба йти, щоб люди дякували, а не плювали в спину.

  • Олег 23.02.2013 at 00:01

   Не, прошлая громадськая рада, которую создал Иващенко личным распоряжением наверное была точно от народа. Тогда даже видимости выборов не делали.

   Тогда и Марущака и Вас все устраивало. А шо теперь?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.