Виборці протестують, а депутати «сплять»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як ми і передбачали, у Василькові почала загострюватись ситуація на релігійному грунті. Втім, такий розвиток подій був очевидний для багатьох. Рішення, прийняті за активної участі Іващенка щодо виділення земельних ділянок для будівництва культових споруд нетрадиційних для Василькова церков, прийняті всупереч інтересам територіальної громади, без будь якого громадського обговорення. Причому, на нашу думку, з грубим порушенням чинного законодавства. Ми вже писали про будівництво біля проміщення міськвиконкому (див. «Що будують біля міськвиконкому»). Сьогодні мешканці Масиву активно протестують проти будівництва культової споруди УГКЦ за рахунок прибудинкових територій та дитячого майданчика.(детальніше див. на сайті («Щитімеч»). Міський голова обіцяє врегулювати спірні питання, а депутати повинні допомогти йому в цьому. Поки ж вони ніяким чином не реагують на цю гостру проблему.

Виборці протестують, а депутати «сплять»?.: 15 комментариев

 1. Олег 27.10.2013 at 20:24

  Админ, Вы предлагаете Сабадашу объявить крестовый поход местного значения. Поход разделить на две группы. Одна на Солнечную на католиков, вторая на Шевченко на протестантов. Предлагайте кандидатуры предводителей.

 2. admin 27.10.2013 at 21:11

  Олегу: — ми пропонуємо Сабадашу і депутатам виділити земельні ділянки обом забудовникам в іншому місці з врахуванням інтересів всіх зацікавлених сторін. Такої ж думки, за нашою інформацією, дотримується і міський голова. Потрібна підтримка депутатів міської ради. А тут не все так просто. Бо зачіпаються інтереси чи то Іващенка, чи то сестри його колишньої дружини. Невідомо, як по цьому питанню проголосують депутати Скиба, Сергеєв, Нередько і Ко. Було б найкраще, якби Іващенко чи інша зацікавлена особа добровільно повернули все на «місця своя». Але, очевидно, земля з орбіти швидше зійде, ніж це станеться...

 3. Олег 27.10.2013 at 21:46

  Админ, вы на меня производили впечатление неглупого человека. Я может сам что-то не понимаю. Расскажите пожалуйста — как депутаты рады: Скиба, Сергеев, Нередько и Ко, другие депутаты, городской голова, могут всей компанией отобрать уже выделенные земельные участки? Каким образом? И кто будет выносить на голосование подобный вопрос?

 4. admin 27.10.2013 at 22:10

  Олегу: — Щодо земельної ділянки біля міськвиконкому — не змінювати її цільове призначення, не вносити зміни до Генплану, в суді погодитись з вимогами відповідного позивача, врешті — решт, запропонувати іншу земельну ділянку. Є й інші варіанти. Про найкращий варіант ми сказали вище. Щодо іншої земділянки — запропонувати добровільно відмовитись від неї з наданням в узгодженому місці. Якщо не погодяться, застосувати варіанти, про які ми вже нагадали. Всі вони кращі, ніж неконтролюваний розвиток подій з непередбачуваними наслідками. Один кашу заварив, а іншому розхльобувати...

  • Олег 27.10.2013 at 22:41

   А, шо кто-то предложил кому-то другой участок. Пока что только угрозы и не более. А на Солнечной, на сколько я помню именно под церковь и давали участок. Какое тут изменение назначения? Под исполкомом пока, что никто не установил точно — что там строят. По документам медицинское учреждение, и пока никто не установил обратное, и ни одним документом, кроме голых слов.

   Ну это риторика. Наверное Вы может и правы. Если забирать, то нужно предложить взамен. Где ж предложения? Ни одного предложения другого участка кроме угроз. Вы думаете, что суд, если он будет, одобрит такую идею с угрозами без альтернативы? Не думаю.

 5. Nazar 28.10.2013 at 10:49

  Админ ,не обращай внимание ,Олег( крикунняша ) розпережевался бо думает если акт на землю скасуют надо бабки оддавать, а они проедены и пропиты!!!!!!! Бо не чесно заработаны!!!!

 6. Олег 28.10.2013 at 11:22

  О, Назарчик, привет! С возвращением! Злые люди говорят ты пытался на других сайтах что то писать, а тебя выгнали за ......... Та ну их, пиши тут.

 7. Толік 29.10.2013 at 10:05

  Сектанти-грошолюби захоплюють рибні місця, де багато пастви, тому і лізуть людям на голови, нав"язуючи їм свої кошторисні ритуальні послуги і надумане спасіння від вогняної гієни. Благо, що все менше людей зараз розвішують вуха і ведуться на белькотіння ряжених попів-підприємців, які останнім часом зухвало проводять захоплення васильківських земель, всупереч чинному законодавству на території змієвих валів та прибудинкових територій багатоповерхівок, не без допомоги вмотивованих чиновників.

  Восстанут лжехристы и лжепророки и дадут великие знамения и чудеса, чтобы прельстить, если возможно, и избранных. Эти слова поясняют истинный смысл слова «знамения». В теологическом смысле знамения и чудеса являются феноменами, исключительными и находящимися вне законов природы. Законы природы установлены одним Богом. Он может, без сомнения, их изменять, если Ему угодно, но простой здравый смысл говорит, что Он не может дать созданиям низшим и порочным власти равной Своей, а тем более власти изменять то, что Он сотворил. Иисус не мог освятить этот принцип. Если же по смыслу, приписываемому его словам, Дух зла может совершать такие знамения, что даже избранные ими прельстятся, то из этого следует, что знамения и чудеса не составляют исключительной привилегии посланных Богом и ничего не доказывают, так как чудеса святых ничем не отличаются от чудес демона. Надо искать более правильного смысла в этих словах.

  В глазах невежественного профана всякий феномен, причина которого не известна, является сверхъестественным, удивительным и чудесным; раз же причина известна, то нужно признать, что явление, каким бы необычным оно ни казалось, служит следствием закона природы. Таким образом, круг явлений сверхъестественных суживается по мере расширения кругозора науки. С давних времён люди эксплуатировали самолюбия, выгоды и положения ради некоторые свои знания с тем, чтобы придать себе престиж сверхчеловеческого могущества или воображаемой Божественной миссии. Они-то именно и суть лжехристы и лжепророки. Распространяющиеся знания убивают доверие к ним, и поэтому число их уменьшается по мере просвещения людей. Возможность производить то, что в глазах некоторых людей сходит за чудо, вовсе не служит признаком Божественной миссии, так как оно является следствием знаний, которые каждый может приобрести, или следствием специальных органических способностей, которыми может обладать как самый недостойный, так и самый достойный. Истинный пророк узнаётся по признакам более серьёзным и исключительно нравственным.

 8. мешканець в/м 11 29.10.2013 at 18:12

  Замість того, щоб організовувати дитячі, спортивні майданчики — людей починають зомбувати та нав"язувати різні віросповідання. Я уявляю як мешканцям багатоповерхівок, «під вікнами» не дає розслаблятися церковний дзвін. Рано чи піздно це закінчиться не дуже дорбе. Церковники на Сонячній зневажають людські потреби. Що їм до них, вони Вам розкажуть як треба заслужити рай на небесах, а на землі всі тимчасові. Тож не заважайте їм відбирати ваші прибудинкові території...

 9. анатолій 30.10.2013 at 10:59

  Для правильності вирішення даного спору потрібно перевірити чи має дана громада проводити будівельні поботи:

  1. В державному акті на право користування земельною ділянком мають бути визначені межі охоронних зон інженерних мереж що прокладені по даній земельній ділянці.

  Якщо цього немає це є підставою для оскарження в судовому порядку.

  2. Для будівництва потрібно отримати містобудівні умови та обмеження — якщо цього немає це є порушенням згідно ЗУ "Про відповідальність за правопорушення

  у сфері містобудівної діяльності ".

  3. Для початку будівельних робіт забудовники мають отримати в Інспекції держархітбудконтролю відповідні дозволи — якщо цього немає це є порушенням згідно ЗУ "Про відповідальність за правопорушення

  у сфері містобудівної діяльності ".

  4. Для цього потрібно направити до міськради та цінспекції відповідні запити про отримання публічної інформації . Отримаєте відповіді будите мати інформацію та думати, що робити дальше.

  5. Можна звернутися до суду з заявою про забезпечення позову з вимогою призупинити будівництво на час розгляду справи.

  Вірю в те, що церковники підуть на це бо йти в ловову атаку з мешканцясми масиву є на мій погляд дибілізмом та дискредитацією вищестоящого церковного керівництва.

  Католиків в даному мікрорайоні ну практично немає. а так само і на території міста та прилеглих сіл. З точки зору стратегії ведення «церковного бізнесу» це програшний варіант.

  Так що батюшка Роман ! думай бо ставить капличку для 10 своїх прихожан в ущерб інтересам 1000 мешканців масиву це ...

  • Олег 30.10.2013 at 22:10

   Вот — разумные мысли. А тут предлагают — Сабадаш должен решать, депутаты помогать. Анатолий, займитесь Вы этим. У Вас может быть что-то выйдет. А то, народ сразу к меру бежит. Пусть не пристают к царю.

 10. анатолій 31.10.2013 at 10:40

  Я вважаю так, що

  Якщо культова споруда не збудована то дії щодо недопущення будівництва не можна вважати вандалізмом.

  Органи міліції з досвіду знаю, не будуть втручатися в розборки церковників та мешканців Сонячної, за умови. якщо або не проплатять, або дії матимуть явні ознаки злочинних дій вчинених групою осіб.

  На території міста новоявлені попи зі своїми цервами = кількості МАФів у цьому ж Василькові.

  Церковний бізнес що побудується на страсі простих людей перед церковниками і Богом — страшна річ, якою церковники вміло маніпулюють.

  Я не проти церков. але з огляду на їх «тарифи» і відношення до людей стає зрозумілим, що віра в Бога і релігія це різні речі хоча і повязані символами та ритуалами.

 11. анатолій 01.11.2013 at 10:40

  Додатково повідомляю, що мав розмову з колишнім начальником юрвідділу КП «ККП м. Василькова» Каденко А.С. так від повідомив, що встановлення огорожі є порушенням Правил благоустрою території міста Василькова, так як для цього потрібно попередньо отримати ордер на земельні роботи,

  А видати цей ордем може тільки…... )) а я знаю )

  Порушення ст.152 КУпАП порушення правил благоустрою — штраф 1360,00 грн. по факту одного порушення.

  Даний факт вже є — батюшка Роман попав на штраф.

  І куди керівництво КП «ККП м. Василькова» дивиться ???

  невже їм невідомо про таке порушення ???

  А може вони і не проти будівництва «культової споруди» на території яку вони контролюють і відповідності до вимог закону.???

  А керівництво ККП не знає закон про благоустрій та свої обовязки ???

  Так, ну домую вже досить безкоштовної консультації. Свій громадянський обовязок виконав. Пепер побачимо, як мешканці будуть відстоювати свої права.

  Дякую за увагу? до побачення. 🙂

 12. Олег 01.11.2013 at 22:26

  Ай молодца. С юристом Каденко поговорил, руководству КП «ККП м. Василькова» как действовать рассказал, бесплатную гениальную юридическую консультацию мешканцям предоставил. Мешканці теперь должны точно все права отстоять.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.