Васильківський «фірмовий» абсурд...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А.Боровик: — те, що три депутати Васильківської міської ради є заступниками Васильківського міського голови, на нашу думку є повним абсурдом. А наша думка підтверджується рішенням судів, які розглядали аналогічну справу у Вінницькій області. Не меншим абсурдом є підписання депутатами-заступниками скарги міському голові на Гаврилюка ( текст скарги див. нижче). Нагадаю, що Гаврилюк і «Щит і меч» в основному позитивно висвітлюють діяльність В.Сабадаша на посаді міського голови. Я не знаю, чи давав Володимир Іванович дозвіл своїм заступникам направити цю скаргу до міліції, але, начебто, вони це зробили. Володимире Івановичу, скажіть людям, які підписались під скаргою, щоб вони не робили із влади посмішище. Бо люди сміються з того, що за словами підписантів поширення «неправдивої» інформації Гаврилюком щодо наших депутатів «провокує соціальне невдоволення громадян»...

Васильківський «фірмовий» абсурд...: 5 комментариев

 1. Олег 24.09.2013 at 21:25

  Странно. Чего на Гаврилюка обижаться. Он позитивно освещает деятельность Сабадаша. Позитивно освещал деятельность Иващенко. На последних выборах очень позитивно освещал деятельность Поповича. Очень позитивный человек. Мне всегда нравился его позитив. И главное бескорыстный то какой.

 2. admin 24.09.2013 at 21:33

  Олегу: — Справа не в Гаврилюку, а в підписантах. Якщо заступники-депутати міського голови підписали таку дурницю, то грош їм ціна.

 3. Олег 24.09.2013 at 21:43

  Так я о том же говорю. Гаврилюк человек позитивный. А они на него кляузы пишут. Хороший человек Игорь Витальевич. Все хвалили. КОГДА-ТО.

 4. Гром 24.09.2013 at 22:28

  Ага — позитивний! Та цей позитив ще й конвертує в реальні позики вже від нових «спонсорів».

  Мабуть новий лексусок собі приглядує. — бо вже забув що було зі старим

 5. Олег 24.09.2013 at 22:53

  Не, на лексус не дадут. Лексус дорогой. Тут по старому — стырить нужно. Ну наконец по старому можно — в долг взять и не отдать. Может опять повезет человеку. Посмотрите на Игоря Витальевича. Он снова в позитиве и опять за громаду.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.