Васецька провокатор?..(оновлено 13.12.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

13.12. Весь цинізм Васецької заключається в тому, що вона виступає проти повернення васильківцям вкрадених коштів тому, що в неї індивідуальне опалення, і їй особисто «Тепломережа» нічого не винна.

09.12. На минулому тижні група з виконання ініціатив кандидата в нардепи Ю.Кармазіна підготувала проект заяви до суду щодо повернення споживачам «Тепломережі» незаконно нарахованих коштів. Нещодавно у в.м. відбулась зустріч його мешканців з цією групою. Відеозвіт цієї зустрічі показав Пекарський у «Васильківських новинах».На продемонстрованому відео видно, як Н.Васецька,яка за нашою інформацією працює на кандидата в нардели Бадаєва, агресивно виступила проти повернення незаконно нарахованих коштів споживачам «Тепломережі». При цьому безсоромно вводила людей в оману — начебто у бюджеті не вистачає коштів, що підприємство збанкрутує і інші дурниці. Як відомо, держава повернула відповідну суму для відшкодування збитків споживачам теплових послуг.

На нашу думку, васильківці повинні скористатись запропонованою допомогою. Не подобається Васецькій, що таку допомогу запропонував Кармазін, нехай це питання вирішить Бадаєв. У цій ситуації Васецька, на наше переконання, поставила свої власні інтереси вище інтересів переважної більшості васильківців.

Васецька провокатор?..(оновлено 13.12.): 3 комментария

 1. Сорока 10.12.2013 at 16:35

  Не соромно , адміне, перекручувати? І коли той Кармазін долею васильківців піклувався? Всім відомо, що за тарифи по опаленню довго билися тільки комуністи міста і перемогли(за їм дуже вдячні)Так, є питання до механізму повернення переплачених коштів, але ж і не можна в період опалювального сезону робить з Тепломережі банкрута ! І права Наталія Васецька що так і сказала — а от де ви були пан Боровик, коли вона та її товариші боролися за справедливість в ціноутворенні оплати за тепло?

  • admin 10.12.2013 at 17:25

   Сороці: — Якщо ви не знаєте, що міський бюджет не має ніякого відношення до повернення вкрадених у людей коштів, як і повернення цих коштів до виплат зарплат бюджетникам, про що говорила Васецька, то це не біда. Біда в тому, що деякі наші люди продаються за грош. Це ж треба пояснювати про труднощі «Тепломережі» і мовчати про те, що в найбідніших людей забирали останню копійку. І ніхто не питав, що їдять їхні діти, як вони одягнені, чи є в сім"ях хоч якась копійка на найнеобхідніші ліки. І, накінець, ваша агресивність і невихованість видна неозброєним оком. Пропонуємо вам вести дискусію предметно, посилаючись на факти, аргументуючи свою позицію з того чи іншого питання. В такому разі ви матимете можливість висловити свою точку зору без будь-яких обмежень,

   • Олег 10.12.2013 at 20:50

    Админ, а Вы сами попробуйте подать ту ахинею, которую дают людям как иск, в суд.

    Сами, то Вы не позоритесь. Я понимаю, что люди переплатили, но теперь некоторые хотят, чтоб над ними еще и посмеялись.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.