А Сабов яким боком? (оновлено 14. 05. 2013 р.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

УДАРні васильківські вибори14 мая 2013, 11:26
Невелике містечко Васильків Київської області останніми днями привернуло до себе увагу початком перебігу передвиборчих перегонів на пост міського голови.Перевибори очільника міста стали можливими через те, що обраний у 2010 році міський голова Сергій Іващенко склав свої повноваження за власним бажанням.
Звичайно, головною причиною такої пильної уваги спільноти є той факт, що Васильків входить до складу скандального 94 виборчого округу, де розгорталися виборчі війни між Засухою та Романюком. Наразі існує чималий ряд потенційних кандидатів, що спробують поновити склад Верховної Ради і, звичайно, першим кроком на шляху до депутатства вони вбачають у «своїй людині» на посаді мера Василькова. Саме тому вже зараз існує велика ймовірність повтору сценарію, що відбувався в ОВК № 94.
Щоб повністю розуміти картинку майбутніх виборів, що пройдуть 2 червня, варто проаналізувати найбільш вірогідних претендентів на крісло мера.
Схоже, що керівники «Батьківщини», «Свободи» та «УДАРу» перебувають у затяжному похмільному синдромі і не бажають прислухатися до здорового глузду. Як, а не інакше можна пояснити висунення кандидатом в мери Васильков представника партії «УДАР» Сергія Сабова. Як повідомляється, його кандидатуру узгодили голова Київської обласної організації «УДАРу», керівник фракції у Київській облраді Олег Велікін, голова Київської обласної організації ВО «Батьківщина», нардеп Костянтин Бондарєв та голова Київської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Марченко.
Після цього громадський рух «Відсіч» оприлюднив цікави факти про діяльність пана Сабова і, навіть, прирівняв його до Азарова у майстерності володіння українською мовою. Дісталося на горіхи і дочці Сабова – Анастасії, яка очолювала студентську раду при міністерстві освіти і активно проштовхувала МОНівський законопроект про вищу освіту. Як зазначає «Відсіч» Сабов відзначився ще й тим, що голосував разом з більшістю колишнього мера. До всього іншого варто віднести й те, що претендент у кандидати мера є уродженцем Владимирської області.
Але чомусь оприлюднене досить «веселе реноме» та заяви представників громадських організацій не наштовхують опозиційне керівництво на перегляд кандидатури. Навпаки, вони намагаються широко розкручувати кандидатуру Сергія Сабова і, скоріш за все, це обходиться кандидату у чималу копійчину.
Представник від Партії регіонів вражає всіх своїм спокоєм. Володимир Сабадаш звернувся до виборчої комісії з проханням зареєструвати усіх бажаючих кандидатів на посаду мера Василькова.
«Я як кандидат на посаду міського голови міста Василькова звертаюсь до виборчої комісії зареєструвати усіх бажаючих кандидатів на посаду мера Василькова, дати можливість виборчій комісії усунути усі порушення під час підготовки документів кандидатів та створити умови, при яких громада могла б реалізувати своє виборче право», — йдеться в заяві Сабадаша.
А от найбільш ймовірного переможця на посаду мера — Валерія Поповича в черговий раз було знято зі старту перегонів. Його кандидатуру висунула партія «Єдність», проте міська виборча комісія відмовила йому в реєстрації, а окружний адміністративний суд міста Києва підтвердив законність відмови у реєстрації Поповича кандидатом у мери. Екс-меру навіть не змогла допомогти така одіозна фігура, як Микола Мельниченко. Саме він 11 травня блокував вихід голові та секретарю МВК із приміщення виборчкому. А 13 травня у сутичці з правоохоронцями екс-майор пошкодив руку, а також у нього відбулася гіпертонічна криза, внаслідок якої він опинився в реанімації.
Випадок з Поповичем з недопущенні участі у виборах є не поодиноким. Радикальну Партію Олега Ляшка також не допустили до участі у виборах. Зробили це не виборча комісія і суд, а реєстраційна служба та міське управління юстиції. Член Політради Радикальної партії Олег Купрієнко заявив, що дані служби безпідставно відмовили у реєстрації Васильківської міської організації Радикальної партії. Сам Олег Ляшко заявив про те, що його партія буде оскаржувати неправомірні дії держслужбовців у суді.
Аналізуючи хід передвиборчих перегонів, можна сказати, що вже всі неугодні претенденти на пост очільника міста були відсіяні за допомогою різних адміністративних заходів, а ті, хто залишилися є зручним для влади кандидатурами. І досить підозріло на фоні цих подій виглядає кандидатура від опозиційних сил, яка, цілком імовірно, є політичною тушкою.
http://blogs.lb.ua/maksym_bilousenko/199318_udarni_vasilkivski_vibori.html

На одному з Васильківських сайтів С.Сабов, який заявляє себе єдиним кандидатом на посаду Васильківського міського голови від опозиційних сил написав:

Многие не верили, что в Василькове вообще состояться досрочные выборы мера...
Заставили проводить...И это сделала власть под давлением оппозиционных сил и общественности.
Так что, если очень захотеть, можно добиться даже самых невероятных результатов.

Які опозиційні сили і яку громадськість Сергій Олександрович мав на увазі, невідомо.

Як ми знаємо місцеві організації «Батьківщини», УДАРу, «Свободи» завжди підтримували Іващенка в його діяльності на посаді міського голови. Сам Сабов до відставки Іващенка 5 листопада минулого року, як депутат або не відвідував сесії міської ради, або голосував синхронно з депутатською більшістю відставного мера.

Політична активність Сергія Сабова розпочалася одночасно з припиненням повноважень Іващенка. Переважній більшості васильківців відомо, що ключову роль в відстороненні Іващенка від посади та в призначенні позачергових виборів у Василькові відіграла ГО «Рідне місто» та її голова А.Боровик. А також, на різних етапах внесок в цю справу зробили С.Бірюков, Б.Корчинський, О.Бабарик, В.Панджакідзе, І.Денисенко, С.Гордієнко та інші.

І аж ніяк не опозиційні сили та віртуальна громадськість, як це стверджує Сабов.

А Сабов яким боком? (оновлено 14. 05. 2013 р.): 21 комментарий

 1. Игорь Гаврилюк 27.04.2013 at 21:01

  Интересно, сам Сабов с какого числа стал называть себя оппозиционером?

  Иващенка УШЛИ А.Боровик с ГО «Ридне МИСТО», причём тут Сабов «сидевший» в кустах и" вылазивший "лишь когда на сессии надо было голосовать как Иваха поднимет руку за деребан Василькова!

  Хорош оппозиционер!

  • мешканець в/м 11 14.05.2013 at 17:20

   Как говорит население дорога ложка к обеду. Голосовать будут за многих по их делам. Кто не сидел в кустах, а реально чтото делал для города и людей, не для себя родных решал бизнесовые интересы. С.Иващенка боялись многие, зная крутой нрав мера, и особо не высовывались дабы не навлечь на себя гнев. Как только «кот» ушел, мышки пустились в пляс...Только нужны ли такие мышки городу? Шкодничают да и только. Кто поумнее тот возомнил что может стать львом. Но может ли мышь стать львом? Кот то со стороны наблюдает. Непонятно зачем нам столько кандидатов? Ничего не сделали для города и тут Вам «здрасте» или может таким образом денежки, выделенные на компанию отмывают? Готовят стартовую позицию для перемещения кандидата до Верховной Рады...И кто снова будет жаловаться что им не дают туда попасть...во власть, где общество раслаивается, верхи подают низам. а низы зарабатывают для верхов. Вот и крутится планета и все идет своим чередом. Кто работает для общества, забываем порой сказать простое слово «спасибо». А спасибо можно сказать С.П. Пашкевичу, что многое делал для простых жителей города, спасибо А.П.Боровику что своей деятельностю многим указывал на ошибки, спасибо В.И.Сабодашу который внимательно выслушивал простых граждан и во многих случаях помогал в решении этих вопросов. Инициировал субботники и много других хороших дел, В. Сиранчуку, поднял вопрос о Мафах, надеемся что свое слово сдержит по их ликвидации, а об остальных сложно сказать, ктото в кустах отсиживался, выжидая удобного случая, наблюдая когда все перегрызуться, чтобы использовать ситуацию на себя, чтобы потом себя подороже продать власти. Такая она жизнь, все хотят во власть. Пока их 30, а что будет через два года — 100? А дать бы им по метле, чтобы город вычистили и вымели от грязи, а не продали нас со временем в «рабство», когда нечем будет формировать бюджеты и все будет продано в городе!

 2. злий 28.04.2013 at 22:38

  «Які опозиційні сили і яку громадськість Сергій Олександрович мав на увазі, невідомо.» Та невже невідомо? Згадайте чого вимагали у ВР опозиційні фракції, блокуючи парламент. І хто не хотів виборів мера Василькова?Чи не ригіонали? Будьте об"єктивним, бо смішно

 3. Толік 29.04.2013 at 01:46

  Игарь, с тебя такой же опозиционер, как из Сабова мер города, разница только в том, что у одного из вас еще и проблема под названием «пёс смердящий»

 4. Игорь Гаврилюк 15.05.2013 at 06:39

  C.САБОВ.

  Комісією було відмовлено у реєстрації кандидатом на виборах мера і екс-голові Василькова Валерію Поповичу. Більш того, 13 травня його не пустили на засідання Київського окружного суду, де він оскаржує цю відмову.

  Щодо випадку в суді – я нічого не знаю.

  Але надходила інформація, що Попович намагається подати скаргу на мою реєстрацію. Але це не відповідає дійсності.

  Провокацій зараз дуже багато буде. Бо в цей процес втрутився ж майор Микола Мельниченко (Мельниченко є довіреною особою Поповича – «Главком»). І процес може бути дуже цікавим. Бо є третя сила. Це не партія. Це гравці на цьому виборчому процесі, мета яких просто зірвати вибори. Зробити так, щоб вибори у Василькові, взагалі, не відбулися.

  Cергей! Когда Вас не зарегистрировали, Вы вместе с В.Поповичем "боролись « с неугодной Вам Васильковской ТИК!

  Как только Вы договорились ,о вашей регистрации, ВАС как ветром сдуло! Только пятки сверкали, как Вы бежали с ДК.

  В. Попович остался один на один с проблемой регистрации. И только Н.Недилько и Н. Мельниченко поддержали В.Ф. и поддерживают до сих пор. И это при том ,что Н.Недилько сам является кандидатом!

  \У вас после этого хватает „офицерской“ совести говорить о том, что КТО -то пытается сорвать выборы?

  МожеТ лучше расскажите, как вам должность зама пообещали , за то что вы» бросаете тень "на В.Поповича и Н.Мельниченка?

  Кресла мерского Вам не видать, как своих ушей! Вы ПРедатель, который в трудную минуту бросил В.Поповича купившись на обещаную должность зама!

  Чем вы лучше Корбецкого и Змаевой!

  КАК НЕ «УДАРОВЕЦ» В ВАСИЛЬКОВЕ -ТАК ИУДА!!!

 5. Сергійко 15.05.2013 at 20:47

  Анатоліє Павловичу! шо трапилось? — ще недавно ви видаляли всі мої зауваження щодо брехливої та підступної натури Саабова — про його майстерність маскувати турботу «про людей» піклуванням в першу чергу про себе.

  Там же я наводив на доказ і конкретні епізоди з його минулоі — військової служби та сьогоднішньої — депутатьсько-бізнесової. Так що — тепер правду не сховати?

 6. Сергійко 18.05.2013 at 17:08

  Ну от і «пішла» в розголос агітація за майбутніх мерів

  Білше всього «креатива» та «крикунства» як завжди у «одного-однюсенького» кандидата від ,,,опи" — Сабова — каманда гроші відробляє з ентузіазмом.

  От тільки на користь це громаді, чи будуть люди бездумно голосувати за балабола, який ще поки не продався і торгує собі посаду — краще б вибачився за своїх вдарених депутатів, котрим люди довірили місця в Раді Василькова а вони за три роки палець о палець не вдарили щоб щось для людей зробить — тільки на себе заробляли.

  Такий же і Сабов — на одному з міських сайтів він хизується своїми «достіженіями»:

  "......Я трачу свое время и деньги на СОЗИДАНИЕ.

  В детстве я мечтал стать летчиком и я им стал.

  После увольнения из армии я мечтал создать собственную студию и выйти во всеукраинский эфир с программой о летчиках и авиации и я этого добился.

  Я мечтал жить с семьей в собственном доме и в 2010 году эта мечта осуществилась.

  отак -красиво,все для себе коханого! А що ж було зроблено для людей, хоч за ті ж 3 роки депутатства? А НІЧОГО!!!

  І ТЕПЕР ЙОМУ МІСТО ДОВІРИТИ? ЩОБ НАТІШИТИ ЙОГО САМОЛЮБСТВО а потім чути його ж волання про погану владу яка « не дайоть йому працювать» і про відсутність грошей у бюджеті міста на виконання «мрійок» які давав перед виборами?

  Про совість та порядність цього т.зв. кандидата може казати й такий факт — його,бувшого замполіта котрому партія комуністів дала дорогу в небо та карьєру — «узгодила» на висування «Сволота», націстська партія. Отака ідейність у цього перевертня.

  Від яблунь й яблука падають недалечко — це я про доньку його -Анастасію. За чотири роки тільки й сподобилася для студентів пільговий проїзд зробити? А ідеї більш значимого для студентів масштабу її не турбували? — наприклад гарантованого першого робочого місця для бюджетників, забезпечення гуртожитками , проблеми сімейних пар студентських?Правда за роки її сидіння «при владі» про себе вона потурбувалась краще! Так ,пане Сабов?може розкажете де вона зараз «дбає про людей» себе не забуваючи?

  Так ось що я думаю — вибори пройдуть, Саабов, ви не станете переможцем — та якщо я помиляюсь та ви справді хочете щось зробить для Василькова та його мешканців — пишить заяву про бажання працювати в одному з комунальних хазяйств міста, покажіть себе, зробіть щось практично, а потім — в 2015 році- може й на мера вже підете.А найняти горлопанів на агітку та розказувати про свою любов до міста без конкретики ділами — то багато розуму не треба!

  • Олег 21.05.2013 at 23:20

   Ну и что, пусть врет. Если запретить врать на выборах, то на выборы никто не пойдет. Можно подумать есть хоть один, кто шел на выборы и не врал.

 7. Анастасія Сабова 19.05.2013 at 18:47

  Доброго дня! Вважаю необхідним розставити всі крапки над «і» стосовно моє громадської діяльності

  Пане «Сергійко», по перше, відповідно до положення про Всеукраїнську студентську раду, рішення цим органом приймаються колегіально – представниками від 27 регіонів України, яких обирали студенти. Тому говорити про персональну позицію Сабової А.С. щодо будь-якого освітнього питання некоректно. Її не було і не могло бути! ВСР боролася за конкретні речі для студентів — і проти влади, і проти опозиції, і спільно з владою, і спільно з опозицією.

  Крім того, хочу зауважити Вам, що ми разом із усім складом Всеукраїнської студентської ради та іншими студентськими та молодіжними організаціями боролися за підвищення стипендій до прожиткового мінімуму — це на третину більше, ніж студенти отримують зараз. І ця норма є сьогодні у всіх законопроектах – і від представників влади, і опозиції. Крім того, виступали за встановлення граничної вартості проживання в гуртожитку, щоб ректори не могли самовільно і безпідставно збільшувати плату за гуртожитки. Разом із іншими студентськими організаціями підтримали включення студентів до складу приймальних комісій та контролювали, щоб студенти мали цілодобовий доступ до гуртожитків. Завдяки позиції студентських організацій, збережена і норма щодо прирівняння спеціаліста до магістра.

  А щодо «гарантованого першого робочого місця для бюджетників», про яке Ви згадуєте, то коли декілька років тому це питання підіймалося, студенти висловилися проти, адже запровадження обов’язкового першого робочого місця для бюджетників загрожувало примусовими відпрацюваннями. А це суперечить Конвенції Міжнародної організації праці. Проти цього були багаточисельні акції протесту.

  Тому раджу Вам не кидатися завченими популістськими фразами, бо зрозуміло, що про проблеми студентів і студентських рух Ви не маєте жодного уявлення. І до речі, працювати у сфері студентського самоврядування я почала ще з 2007 року – при міністрах Ніколаєнку, Вакарчуку і Табачнику. І позиція студентів за цей час абсолютно не змінювалися, бо студенти завжди хотітимуть одного – високої якості навчання, нормальних стипендій, пільг на проїзд, і бути затребуваним на ринку праці маючи знання, а не корочку диплома.

  Крім того, нагадаю Вам, що я вже майже рік як не є студенткою і відповідно не займаюсь студентським самоврядуванням.

  З повагою, Анастасія Сабова

  • кумець 20.05.2013 at 10:34

   Респект і уважуха!

 8. Сергійко 20.05.2013 at 11:48

  Ага, значить студенти самі не хотіли першого гарантованого місця роботи?Мабуть так їм добре — як вчитися за бюджетні кошти , так не проти.А як відпрацювати державі за потрачене — так «примусове відпрацювання»? Мабуть дюже подобається молодим інженерам-теплотехнікам.інструментальщикам та ін.важливим для промисловості спецам бути "супер менеджерами по продажам котячого корму " або тинятися «торговими представітелями» .

  І знову ж — думаю сидіння в нікчемній «Всеукр.Раді» особисто для вас не скінчилося нічим — було куди податися після випуску, і резюме місяцями не судилося відсилати? І мабуть вгадати не важко — зараз працюєте в одній з державних установ ,тієї «злочинної влади» проти котрої тіпа батько «воює» або ж мо в на іноземні гроші «розбудовуєте країну»?А ваша готовність працювати при аж трьох різних міністрах — так це скоріше суспільно-політичне повійство ніж громадянська позиція

  І не треба лозунгів — бо вони закінчуються тим що «я вже майже рік як не є студенткою і відповідно не займаюсь студентським самоврядуванням.»

  • кумець 20.05.2013 at 15:08

   Ви хоч прочитайте, що ви верзете. По Вашому студенти винні в тому що в державі панує безлад. Ви мабуть забули свої студентські роки, або у Вас немає вищої освіти.

   • мешканець в/м 11 20.05.2013 at 23:18

    Так вони ж завжди на передовій, авангард, а ви вспоминаєте своє «разгільдяйство» в доброму слові розуміння. В 1941 р. школярі із-за шкільних парт на війну йшли, усвідомлюючи відповідальність за своє майбутне і держави! А зараз пристосовувачів багато з різними деклараціями та лозунгами.

    • кумець 22.05.2013 at 16:24

     За вашою логікою для того, щоб перевірити на вшивость треба оголосити війну і всіх студентів і школярів старших класів добровольцями?

     • мешканець в/м 11 22.05.2013 at 19:34

      Зауважте, що це за вашою логікою, а історичний факт є яскравий доказ тому що студенти завжди були авангардом для країни. А ви натякаєте про війну в майбутньому. Замок вам на язик щоб навіть і не вспоминали.

  • Анастасія Сабова 20.05.2013 at 20:46

   Гарантоване перше робоче місце, пане «Сергійко», було в Радянському Союзу, і студенти точно не хочуть туди повертатися. Якщо у Вас є діти-студенти або родичі, то запитайте у них, чи хочуть вони, щоб держава примусово відправила їх відпрацьовувати нехай і державні кошти. Думаю, що ознакою демократії є і вільний вибір місця роботи, в тому числі. І працюючи навіть в комерційній установі, Ви все одно сплачуєте податки до бюджету держави. До того ж, державного сектору економіки у нас не більше 5%, тому студентам елементарно ніде було відпрацьовувати.

   Якщо Ви в темі, то певно знаєте, що 30% безробітних складає саме молодь до 35 років. Чому? По-перше, тому що державне замовлення на підготовку фахівців в університетах, на жаль, не завжди відповідає потребам ринку праці. Саме тому студенти і ВСР виступали і за залучення представників об"єднань роботодавців до визначення обсягів держзамовлення на різні спеціальності. Завдяки цьому минулого року замовлення на підготовку ІТ-фахівців склало понад 15 тис. осіб.

   По-друге, є певне небажання роботодавців брати на роботу людину без досвіду. Щодо цього студентські організації, в тому числі і Всеукраїнська студентська рада, виступали за встановлення податкових стимулів для роботодавців, які надають перше робоче місце для випускників.

   Щодо пошуку роботи, то Ви праві, я працюю з другого курсу, тому отримавши диплом магістра місяцями шукати роботу дійсно не довелося. І я цим пишаюся! На державній службі в органах влади не перебуваю і на іноземні кошти країну не розбудовую, тому раджу не вішати на мене ярлики, враховуючи факт того, що Ви особисто зі мною не знайомі.

 9. Сергійко 20.05.2013 at 14:03

  Нещодавно на одному з сайтів прочитав :

  «Такие инвестора найдены, с ними проведены переговоры и достигнуты договоренности.

  По военному городку это строительство дома для военнослужащих, строительство детского садика и спортивного комплекса. Есть планы по совместному(город, район) созданию „зеленых зон отдыха“. Есть интересный проект по строительству детского парка аттракционов.Инвестиционные проекты и инвесторы будут представлены жителям города для обсуждения в сентябре 2013 года.»

  А да Саабов, ай да «молодець»! Стає все більш українським «політиком» — обіцяє всіляку маячню, але в «красивій обгортці» — щоб виборцям сподобалось. Отакий собі Азіров-Бендер в одній особі — ви ,громадяни мені гроші-голоси — зараз, а я вам стільці-інвестпроекти ,,,,,,,,потім!

  Так давайте розберемось — що ж напридумувала та «КАМАНДА» спеціялістів з Грузії (мабуть натякає на Панджакидзє) та залученних в майбутньому з Польщі( мабуть планується туди вислати за громадянством Бірюкова та Сєргієнка) — і слава Господу що в помічники до Саабова ще не злетілись специ з Нігерії,або Замбії

  1"........строительство дома для военнослужащих"

  Цікаво — це ж яким способом буде він побудований?Інвестором? Котрий передасть по інвестугоді максимум 4-5 квартир місту за виділену землю та комунікації? Іто — ці квартири будуть йти на розподілення через чергу виконкому — де військових і нема! Я вже не кажу про обмеженність землі та скрутність підключення до водопостачання та водоочистки!

  І в цей же час цим кандидатом з камандой АБСОЛЮТНО ігнорується справжній проект будівництва другої черги домів для суто військових , котрий виконує Міністерство ЗС України.От де треба сприяти та сили прикладати! Просто для цього потрібен профессіоналізм та знання міського господарства — а не балаболить «на публіку»

  2".......строительство детского садика и спортивного комплекса"

  Ну це вже взагалі знущання над мріями мешканців в/м №11.Коли це б інвестор вкладав гроші в неприбуткові проекти?Чи содочок буде таким «комерційним» що більшість батьків і не потягне його оплату!І І де взяти землю під будівництво — коли більшисть землі в в/м під Глеваською сільрадою?І в той же час — в місті є багато комунальних споруд котрі при мінімальному бюджетуванню з міста можна перетворити в діючі дитячі заклади.Знову ж таки — тут треба бути господарником, а не промовцем маячні своїх «піар-технологів» пане Саабов!

  А особливо прикро те — що ви брешете і вірите в свою брехню!Схаменіться — вам і далі тут жити,а якщо маєте щось розумне запропонувати — двері виконкому, трибуна міської Ради, ворота УЖКГ завжди чекають на вас, згрібайте свої «інвестпроекти»(якщо вони існують) і пропонуйте до виконання .

  ЖИТТЯ ОПІСЛЯ ВИБОРІВ ТЕЖ ІСНУЄ!!!!!!!!

  • мешканець в/м 11 20.05.2013 at 23:35

   Земли в военном городке под строительство детского садика нет! Имеются давние ответы МО о том что земля, бывшей «дивизии» — это земли МО! И даное удовольстве не понятут даже очень крупные и серьезные инвесторы. Вы что думаете, что бывший мер не занимался этим вопросом? Занимался, а воз и ныне там, а у него возможностей уж побольше извините. Одним даже пообещали на даной територии дивизии построить многокрартиный дом, только все это голубые мечты военных. Мечтать не вредно, это же бесплатно. И инветору не надо вкладываться. Где землю под строительства садика возьмете? Сначала для примера Мафы в военном городке уберите с газонов и клумб, а там люди посмотрят и определяет по реальным инвестициям, а не по проэктам в будущем. Удачи Вам!

 10. Анастасія Сабова 20.05.2013 at 21:10

  Кроме того, Ваш сарказм касательно опыта Грузии, не имеет оснований. Если Вам известно, то Грузия в исследовании Doing Business 2013 года Всемирного банка по простоте ведения бизнеса заняла 9 место среди 185 стран и является первой реформаторской страной среди стран Восточной Европы. Польша на 55 месте, Замбия на 94, Нигерия на 131, а Украина на 137, если Вы не знали. Так что их специалисты из упомянутых Вам стран тоже могли бы нас научить нас как строить экономику страны и городов! Повторюсь: не вешайте ярлыки не зная мат. часть 🙂

  С ув. Анастасия Сабова

 11. Сергійко 21.05.2013 at 13:02

  "До того ж, державного сектору економіки у нас не більше 5%, тому студентам елементарно ніде було відпрацьовувати............. 30% безробітних складає саме молодь до 35 років........

  А ви ,Анастасіє 1990року народження, знаєте як було при Радянському Союзі? куди «не хочуть студенти»?

  Нічого — молодість швидко минає, приходить зрілий вік — і бажаю успіхів побачити як "при виконанні "вимог Всесвітнього банку та інших буржуйських установ держава Україна перетвореться до колонії-бантустана Європи. Причому побачити і відчути не з крісла керівника та власника свого бізнесу (а таких одиниці будуть на сотню), а з уклінної пози найманого працівника тремтячого за завтрашній день — щоб не вигнали та не замінили на більш молоду та довгоногу, щоб заплатили обіцяне а не обманули, щоб було що оплатити за житло — а то заберуть.

  Ну і на останок:

  "планується стимулювати работодавців першого місця роботи для молоді дозволом НЕ ОПЛАЧУВАТИ робочий день — а при звільненні просто робити помітку — для стажу " От так!

 12. Сергійко 24.05.2013 at 13:20

  Пропозиція :

  так як його каманда і сам особисто Саабов плює на порядний вигляд комунального майна та ліпить свою агітку на місцях для цього не встановлених — то значить і його гарненький паркан при гламурному будиночку ГРОМАДА Василькова може використати для своїх об"яв!

  Наклеюйте всі бажаючі! — пан Саабов запрошує, для нього «потреби громади» над усе! Можна також і краскою з балончика щось написати — місця багато1

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.