Анонімні «борці» за справедливість...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні певна група людей у місцевих електронних ЗМІ під чужими прізвищами та іменами з усіх сил намагаються дискредитувати В.Сабадаша як міського голову. Ці люди наводять «переконливі факти»  «злочинної діяльності» нового міського голови і звинувачують Боровика, Гаврилюка та інших тому, що вони не приєднуються до їх «боротьби за справедливість».  Нагадаємо «анонімам», що ми перемогли Іващенка під своїми власними прізвищами, ставили свої власні підписи під зверненнями  і заявами про його зловживання  до прокуратури, суду, міліції, органів державної влади. А у вас що — «кішка тонка».  Маєте факти — звертайтесь до правоохоронних органів.

Декілька слів щодо логіки дій «групи анонімів». Очевидно з приходом В. Сабадаша до влади певна група людей багато що втратила — наприклад, статус, вплив на прийняття рішень, можливість збагачуватись за чужий рахунок і т.ін. На нашу думку, в цьому сенсі слід враховувати ще один фактор — кожен день перебування В.Сабадаша на посаді переконливо показує всю нікчемність Іващенка як міського голови. Сьогодні багатьом стало зрозуміло, що втратив Васильків за останні 6 років...

Анонімні «борці» за справедливість...: 4 комментария

 1. 5555 06.09.2013 at 15:32

  Особливо по питанню в порядку денному сьогоднішньої сесії № 4.645 про аренду та викуп 40 соток земельки в центрі міста таким собі ПП «Коріна», а Євген Жовтяк про це навіть і не знав.

 2. Nazar 06.09.2013 at 16:43

  И сабодаж не знав, а хто ж тоди знав!!!!

 3. Петро І 10.09.2013 at 19:57

  Є підозра що все Сабадаш знав про ті 40 соток!

  Просто мабуть треба було з кимось розрахуватись за деякі послуги?

 4. Олег 14.09.2013 at 22:26

  Во первых Не 40, а 20. А во вторых, пес с ними. Пусть берут кому надо. Че жалко?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.