Анатолій Марущак: «Звернення до депутатів, членів виконавчого комітету Васильківської міської ради та до громадськості.»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

марущак
Марущак А.Т., голова Громадської ради

В період «радянщини», а особливо в 30-ті роки минулого сторіччя, голодоморами, репресіями, оскаженілим нацьковуванням українства наш народ був зруйнований, як викристалізована історією самодостатня цивілізація.

Пригнічені тоталітаризмом ще впродовж кількох поколінь українці, не в змозі були відновити корінні життєві властивості, духовні і моральні чесноти, необхідні для розвитку.
На жаль, національно-патріотичний актив після 1991 року не звернув на цю проблему належної уваги. Тому, очікуваного відродження і поступу України вперед не відбулося.

Слабкістю народу скористалася частина компартійної номенклатури та «червоний директорат», які разом з комсомольськими секретарями і криміналітетом до нині привласнюють його «народні» колективні здобутки. Ось цей весь пострадянський конгломерат, який довів до банкрутства СРСР зі своїм україноненависницьким досвідом замість соціалістичної форми господарювання впровадив ринкову економіку, а точніше, дикий капіталізм.

Найдієвішим інструментом їх «господарювання» стала корупція – базова ланка тіньової економії, яка і виплодила олігархів, забезпечивши їм неймовірне збагачення. Нині вони вважають себе успішними бізнесменами, але виникає питання, чому ж їхні успіхи обернулися катастрофою для українського народу? Чому внаслідок такої бізнесової «діяльності» за останні 20 років загнано в могили щонайменше 6 млн українців?

Вкрай низький рівень життя людей супроводжується поширенням злочинності, алкоголізму, наркоманії, статевої розпусти, різними смертельними хворобами. А отже, деградацією.

Море гірких сліз і безмежне горе наповнили Україну. Тож бачимо, що наші успішні «ротшильди», можливо, не усвідомлюють того, що витворили конвеєр смерті, а тому можуть претендувати на звання чемпіонів Європи по спровадженню народу на той світ.

Однак, слід погодитись із тим, що все це відбувається через пасивність самого народу, який легковажно поступається своїми інтересами.

Байдужістю громадян вправно користуються вертляві крутії з куцим містечковим світоглядом, із злодійкуватою уявою про шляхи досягнення успіху. Вони запопадливо обслуговують світову економіку очевидно тому. Що не можуть збагнути, що корупція – ознака недоумства. Вони не можуть осягти, що корупціонери, посіпаки і блюдолизи – це вороги власного народу і власних дітей. Вони не здатні втямити, що участь в корупційних оборудках рівнозначна зраді національних інтересів.

На думку жителів нашого міста, саме завдяки крутіям, які верховодили у територіальній виборчій комісії м.Василькова були спотворенні результати волевиявлення громадян на місцевих виборах 2010 року. В різних судах ще й досі розглядаються справи, пов’язані з фабрикація ми на виборах.
Під час виборів до ВРУ в 2012 році корупція виплодила фальшивих свідків, завдяки яким з’явилися фальшиві рішення судів, а далі і фальшиве рішення комісії цілого 94-го округу, яким по суті було скасовано роботу 27 виборчих дільниць і голоси кількох десятків тисяч виборців. Отож, вибори на цьому окрузі були зірвані. Державі і народу було нанесено шкоду на кілька мільйонів гривень. Безкарність в першому і другому випадках зміцнила позиції авторів і виконавців виборчих махінацій у владних структурах.

Тепер вони чинять розправу над тими, хто хоч якось намагався протидіяти беззаконню.

Жертвами розправи стали зокрема і почесні громадяни міста Василькова: Андрій Павленко і Анатолій Марущак. На засіданні виконавчого комітету Васильківської міської ради 15.02.2013 року обох позбавили цього звання.

Знайшлося і пояснення правомірності цієї розправи. З нього витікає, що нібито вони самі незаконно оформили себе почесними громадянами. Але жителі нашого міста знають, що Андрій Павленко 1933 р.н. і Анатолій Марущак 1940 р.н. впродовж багатьох років спільно з іншими активістами боряться за розбудову громадянського суспільства, за розвиток і утвердження місцевого самоврядування, за очищення міста Василькова від всілякої скверни, яка спотворює життя, особливо молоді.

Про це добре знають і члени виконкому, які з похнюпленими головами піднімали руки за позбавлення своїх земляків почесного звання. Одночасно ж на цьому засіданні виконкомівці зважилися не визнати утворену нами 25.01.2013 року «Громадську раду при Васильківському міському голові».

В.о.міського голови Скиба О.С. обґрунтував це рішення тим, що Громадська рада, яка була утворена ініціативною групою, сформованою попередньою Громадською радою (голова – Анатолій Марущак) була незаконною, оскільки діяла не при виконавчому органі міської ради, а при васильківському міському голові, яким і була затверджена розпорядженням №7 від 14.01.2011 року. Але, цілком очевидно, що це фантастичне рішення і витіювате тлумачення викликане простим бажанням нейтралізувати активних громадян і усунути їх від контролю за діяльністю влади.

Таким чином, члени виконкому міської ради своїм голосуванням поглумилися не лише над почесними громадянами, а і над всією громадою, яку вони позбавили права мати дійсно незалежний і самодостатній орган впливу на місцеву владу.

Зрозуміло, що їхнє рішення суперечить також постанові КМУ №996 від 03.11.2010 року, якою, зокрема, передбачено створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управління державними справами; здійснення громадського контролю за діяльністю влади.

Таким чином, ми вважаємо, що створена громадська рада при Васильківському міському голові 25.01.2013 безперечно є законною. А тому, вимагаємо скасувати рішення виконавчого комітету від 15.02.2013 року.

Від імені Громадської ради, Анатолій Марущак.

Анатолій Марущак: «Звернення до депутатів, членів виконавчого комітету Васильківської міської ради та до громадськості.»: 3 комментария

 1. Сергійко 10.03.2013 at 12:01

  Що, Анатоліє Трохимовичу, платьожка за комунальщину прийшла? — тяжко боротися з «злочинною владою» не маючи від неї пільг?

  А то що лишили вас звання — то це логічно, бо після вашої боротьби «за розбудову громадянського суспільства, за розвиток і утвердження місцевого самоврядування, за очищення міста Василькова від всілякої скверни, яка спотворює життя, особливо молоді.» ми маємо знову ж за вашими словами «вкрай низький рівень життя людей супроводжується поширенням злочинності, алкоголізму, наркоманії, статевої розпусти, різними смертельними хворобами. А отже, деградацією.»

  І запамятайте — не місце красить людину, а людина — місце. Отже — хочете бути головою чогось там, будь ласка — але тільки конкретними ділами зможете привернуть до себе увагу громадян, а не бурхливими імітаціями діяльності. І ще наголошую — Анатоліє Трохимовичу, будьте самостійною думаючою людиною, а не танцюйте під дуду своїх нових хазяїв — може ще зможете мати надію на повернення втраченої довіри васильківців.

 2. ПОЛНЫЙ ПИСЕЦ 10.03.2013 at 14:35

  Сергийко прав! І — не місце красить людину, а людина — місце.

  СЕРЁГА ИВАЩЕНКО-"УКРАШЕНИЕ ВАСИЛЬКОВА"!!! ОН конкретними ділами привернув до себе увагу громадян! НАВОРОВАЛ И ПРОДАЛ ВАСИЛЬКОВСКУЮ ЗЕМЛЮ,ОБГЛОДАЛ КАК КОСТЬ ВАСИЛЬКОВ, ОСТАВИВ Єго БЕЗ «МЯСА», «ПОРОДИЛ» в ВАСИЛЬКОВЕ БАНДУ ВАРЮГ ПО ТИПУ «СЕРГІЙКО», КРИКУНОВВА, МАРТІНЮКА, САЛАМАТОВА,СКИБІ, ПАНДЖАКИДЗЕ , ГРУШКИ,ДЕМИДЕНКА КОТОРЫЕ... танцют під дуду хазяїна ! ПРИШЛО ВРЕМЯ очищення міста Василькова від всілякої скверни!!!

 3. Сергійко 11.03.2013 at 08:47

  Забули додати, що Марущак а. при цьому сам не стояв осторонь дерибану а то й допомагав .

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.