Анатолій Марущак: «Що людина посіє, то те вона й пожне!»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

марущак
Марущак А.Т., голова Громадської ради

Шановні васильківці!

15 лютого 2013 року виконавчий комітет Васильківської міської ради прийняв рішення позбавити Андрія Павленка, 1933 р.н. та мене, Анатолія Марущака, 1940 р.н. звання «Почесний громадянин міста Василькова».

Це високе звання було присвоєно кожному з нас за багатолітню активну громадську діяльність.

В кінці 1999 року ми були обрані до складу Громадської ради територіальної громади міста Василькова і разом з кількома іншими активістами очолили боротьбу громади за звільнення тодішнього міського голови В.Ф.Поповича з-під незаконного арешту. Обласна і міська влада тоді у різкий спосіб чинила розправу над нами і нашими сім’ями. Особливо жорстоко розправились над паном Павленком. Його самого, двох синів та двох невісток було звільнено з роботи.

Але, незважаючи нінащо, ми продовжували відстоювати права громади на самоврядування.
Після перемоги у 2002 році васильківської громади, я започаткував широку просвітницьку роботу серед молоді, якою займався до останнього часу у військових частинах, в школах Василькова та в інших навчальних закладах.

Мною було прочитано сотні лекцій духовно-морального і патріотичного змісту. За 10 років щонайменше 10 000 молодих громадян були моїми слухачами. Можливо не все вдалося, але є опубліковані в газеті «Життя і слово» позитивні відгуки про рівень і значення цієї просвітницької роботи. Головною метою моєї громадської діяльності, так само, як і Андрія Павленка було і залишається удосконалення місцевого самоврядування та утвердження народовладдя в нашому місті і в Україні в цілому.

Це висвітлено в різних підготованих мною ґрунтовних статтях в газетах «Життя і слово», «Тисячолітній Васильків», «Українське слово», «Слово просвіти», «Сільські вісті», «За вільну Україну!», «Голос України» та інших виданнях.

Ідею утвердження народовладдя ми намагалися реалізувати через різні громадські об’єднання, круглі столи, конференції, публічні дискусії, а в останні два роки через Громадську раду при міському голові, яку громадськість Василькова довірила очолювати мені, вдруге обравши її головою 25 січня 2013 року.

За мій внесок і розбудову громадянського суспільства я був нагороджений грамотами Василькіського міського голови В.Ф.Поповича, голови Київської ОДА Віри Улянченко, голови Київської облради Володимира Майбоженка, а також Патріарха Київського та Всієї Руси-України Філарета, грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара та подякою ВУТ «Просвіта».

Нажаль, нинішнім можновладцям не до вподоби безкорислива і наполеглива громадська діяльність таких людей, як Павленко і Марущак, які за довгі роки кропіткої роботи не отримували ніяких пільг та винагород. Їм очевидно, хочеться мати покірних «діячів» на короткому налигачі, які б слухняно, принижуючи власну гідність, голосували за ізоляцію носіїв правди, борців за волю і демократію.

Цілком зрозуміло, що така поведінка влади м’яко кажучи недалекоглядна.

Розправляючись з непокірними інакодумцями, вони необачливо готують грунт для того, щоб на їхнє місце прийшли ще нахабніші узурпатори влади, які однозначно розправляться з ними також, але в більш дикий спосіб, аніж це вони зробили з нами 15 лютого 2013 року.

Це неодмінно станеться. Бо ніхто не може скасувати відомої біблійної істини: «Що людина посіє, то те вона й пожне!»

Анатолій Марущак: «Що людина посіє, то те вона й пожне!»: 10 комментариев

 1. Жук 17.02.2013 at 16:23

  Анатоліє Трохимовичу! Ви звісно праві, сьогоднішня васильківська шахрайська влада створила систему, яка вже сама себе почала жерти...

 2. Nazar 17.02.2013 at 16:54

  Иващенко з сабодажем ,руками скиби хочуть зламати дух василькивцив, принижчи людей , яки годятсья им в батьки, це вони маюуть наслухалися порад засухи, але василькивци тоди не зламалися и зарез не зламаться!!!!

 3. Сергійко 18.02.2013 at 18:18

  «Непокірні вольнодумці,,,,,»!

  Та боронь Боже!Самі похваляетесь про відзнаки свої ВІД ВЛАДИ! а про відзнаки про свою діяльність для ГРОМАДИ що можете сказать?Де рішення хоть одне Громадської Ради котре було втілене в життя???Чим ви допомогли конкретно жителям Василькова, тільки без загальних слів?Даже кумедне своє рішення про «Інформаційні дошки» по місту навіть не змогли втілити в життя!

  А, вибачте, «,,,,сотні лекцій духовно-морального і патріотичного змісту,,,» ви,пане Марущак, краще б читали своїм синам , бо своїх не навчили — до чужих соваєтесь.

  • Андрей Саламатов 18.02.2013 at 19:46

   Марущак научил своих сынов, принять военную присягу России, служить России, и русскими деньгами поддерживаеть его дикий и бессмысленный украинский национализм!

   Чем вам не Васильковский еврей???

  • Прапор 19.02.2013 at 06:59

   Сергійко, Анатолий Марущак и Андрей Павленко для ГРОМАДИ сделали самое главное-они ОТКРЫТО и ясно выразили свою позицию к возвращению бандитской власти Скибы-Ивахи и именно за это сегодня вы и Скиба пытаетесь их укусить...СЛАБАКИ ВЫ и ТРУСЫ, если воюете со стариками...Но вы сделали большую ошибку..., только мозгов у вас осознать что произошло не хватает...

   • Сергійко 19.02.2013 at 21:30

    Еге-ж, особливо ОТКРИТО пан Марущак виказував свою позицію тоді, коли Іващенко одноосібно його назначив керувать Радою при собі, коханому.Може нагадаєте мені шо то була за позиція, вірніше в якій позиції це виказувалось?

    • Дед 20.02.2013 at 18:21

     Даже у бандитов есть Кодекс Чести, который нарушать смерти подобно...Сегодня у вашей бандитской скиба-ивахинской власти нет не только чести, но и мозгов что бы осознать то, что воевать со стариками и детьми это признак слабости...и глупости. Ибо начав войну с собственным народом вы ее проиграете, вопрос лишь времени...

     А времени у Ивахи осталось мало...вот и пошел пацан по безпределу...Жаль, не научила его братва жить по понятиям...по закону то, он уже давно не живет...Вот и оказался фраерок в промежности...Ну туда ему и дорога. Вы только лохи, не понимаете, что он за компаху и вас с собой потянет...

     • Олег 20.02.2013 at 22:22

      По поводу Кодекса, это точно. Сейчас модно верещать тем кто больший период был возле «корыта» Какой кодекс у Марущака? У Гаврилюка? У Шестакова? Перечислять думаю можно еще. И ответ им по понятиям. Кстати спросите как Марущак без выборов личным распоряжением Иващенко был головой громадськой ради и сколько в месяц получал?

 4. Толік 18.02.2013 at 23:44

  Трохи гумору:

  А ви знаєте, що таке комплекс вчителя? ...?? Це коли людина сама по собі яйця виїденого не стоїть, а інших уму-разуму повчає. здогадуєтесь про кого...

 5. Андрей Саламатов 20.02.2013 at 15:58

  Про скасування рішення виконавчого комітету

  Васильківської міської ради № 34 від 19.02.2010 року

  «Про присвоєння гр. Метильову В.П., П'ятницькому А.Ф.,

  Марущаку А.Т. звання «Почесний громадянин міста

  Василькова» в частині присвоєння звання «Почесного

  громадянина м. Василькова» громадянину Марущаку А.Т.

  та рішення 48 від 24.02.2009 року «Про присвоєння звання

  «Почесний громадянин м. Василькова» Павленку А.І.»

  Розглянувши доповідну головного спеціаліста юридичного відділу апарату виконавчого комітету Васильківської міської ради Куця Н.В., відповідно до Положення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Василькова», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.02.2010 року № 34 та рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради № 319 від 21.09.1993 року, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

  В И Р І Ш И В:

  1. Скасувати рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради № 34 від 19.02.2010 року «Про присвоєння гр. Метильову В.П., П'ятницькому А.Ф., Марущаку А.Т. звання «Почесний громадянин міста Василькова» в частині присвоєння звання «Почесного громадянина м. Василькова» громадянину Марущаку А.Т.

  2. Скасувати рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради № 48 від 24.02.2009 року «Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Василькова» Павленку А.І.»

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Васильківського міського голови, згідно розподілу обов'язків

  В.о. Васильківського міського голови О.С. Скиба

  Керуючий справами виконкому В. Шевченко

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.