Анатолій Боровик: «Хто штовхає раду до «саморозпуску»?»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Боровик А.П., голова ГО "Рідне місто
"

Згідно ст.78 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження міської ради можуть бути припинені «… якщо рада прийняла рішення з порушенням Конституції України, цього та інших Законів, прав і свобод громадян, ігноруючи при цьому вимоги компетентних органів про приведення цих рішень у відповідність з Законом».

Як відомо за фактом підписання Скибою О.С. розпорядження про скликання 36-ї сесії 5 лютого цього року Васильківською міжрайпрокуратурою відкрите кримінальне провадження №42013100140000021 від 30.01.2013 року.

Порушення Закону Скибою О.С. настільки грубе і відверте, що ні у кого не викликає сумніву результат розслідування цієї справи.

Отже, якщо 5 лютого депутати зберуться на сесію і проголосують за питання згідно порядку денного. Це стане першим кроком для початку процедури дострокового припинення повноважень ради.

Тим більше, що у зв’язку з відставкою Іващенка С.Г. існує політична така доцільність.

Тут я маю на увазі необхідність проведення місцевих виборів кожні два роки. І те, що обраному міському голові прийдеться працювати з двома складами міської ради і навпаки. То чи підуть депутати на своє політичне самознищення? І чи не цього добиваються організатори зібрання у «Боліварі», які, до речі, витратили немалі кошти на вечерю для запрошених депутатів.

Анатолій Боровик: «Хто штовхає раду до «саморозпуску»?»: 1 комментарий

  1. Олег 10.04.2013 at 21:36

    НУ и че? Распустили раду? Ой, как страшно.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.